Skip links

İnsansız Hava Araçlarımız

Bossage Mühendislik

Trinity F90+

Quantum Systems Trinity F90+ insansız hava aracı geniş alan haritalama için profesyonellere yönelik olarak geliştirilmiş, dikey iniş ve kalkış özelliğine sahip (eVToL), 90 dakika uçabilen, geniş sensör çeşitliliğine sahip, PPK sayesinde santimetre hassasiyetinde sonuç ürünleri sunan bir hava aracıdır.

Trinity F90+ ile tarım, maden, altyapı vb. uygulama alanlarında eVToL teknolojisi sayesinde güvenle çalışabilir, rakiplerine göre 20 kat daha fazla alan kapatabilmesi sayesinde daha kısa sürede daha fazla veri elde edebilirsiniz.

Bossage Mühendislik

Dji Mavic 3 Enterprise Rtk

Mavic 3 Enterprise Serisi, küçük ticari dronlar için endüstri standartlarını yeniden tanımlıyor. Mekanik deklanşör, 56× zoom kamerası ve santimetre düzeyinde hassasiyet için bir RTK modülü ile Mavic 3E, haritalama ve görev verimliliğini yeni zirvelere taşıyor. Yangınla mücadele, arama ve kurtarma, inceleme ve gece operasyonları için termal bir versiyon mevcuttur.

Bossage Mühendislik

Dji Matrice 300 RTK

Matrice 300 RTK, DJI’nın modern havacılık sistemlerinden ilham alan en son ticari drone platformudur. 55 dakikaya kadar uçuş süresi, gelişmiş AI özellikleri, 6 Yönlü Algılama ve Konumlandırma ve daha fazlasını sunan M300 RTK, zekayı yüksek performans ve rakipsiz güvenilirlik ile birleştirerek yepyeni bir standart belirliyor.